Четверг, 02-Травня-2024, 8:41:17

« 1 2 ... 4 5 6 7 »

«Вас пам’ятати будемо завжди

Із вами будемо боротись за країну

За ту країну, де нема брехні й війни

За нашу й вашу мирну Україну…»

19 лютого 2016 року у Великокопанській ЗОШ I-III ст.  з метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права  і свободи людини, європейське майбутнє України ,  проведено такі заходи :

-  тематична лінійка" Герої не вмирають";

- виконання Державного гімну України;

-  ушанування пам'яті Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання;.

- перегляд  відеоматеріалів про події Революції гідності;

- година-реквієм «Небесна Сотня ... Читать дальше »

Переглядів: 305 | Додав: diankamagocij | Дата: 19-Лютого-2016 | Коментарі (0)

18 лютого 2016 року в 9-му  класі відбувся відкритий урок з правознавства на тему "Сім'я та шлюб", який провела Неймет Оксана Миколаївна , і ознайомила учнів з основами сімейного права. Сім'я — це природний і основний осередок суспільства і має право на захист з боку суспільства та держави. За чоловіками та жінками, які досягли шлюбного віку, визнається право на укладення шлюбу і право заснува­ти сім'ю.  Міцна родина, віра в Бога, повага до матері та батька, споконвічні цінності українського народу. Дружна сім’я, як вважають 70% українців, є головною складовою їхнього життя, оскільки в ній народжуються і виховуються діти.

Переглядів: 337 | Додав: diankamagocij | Дата: 18-Лютого-2016 | Коментарі (0)

Вчитель початкових класів Чорба Наталія Іванівна провела відкритий урок природознавства на тему: "Рослини навесні» у 2-В класі 18 лютого 2016 року.

Вчителька ознайомила учнів із змінами ,які сталися у живій природі,зокрема у  рослин, вони разом з’ясовували причини,що зумовлюють ці зміни. Учні із зацікавленням виконували практичні вправи, працювали в парах і групах над творчими завданнями та запам’ятали багато цікавого про ранньоквітучі рослини,які потребують охорони. Урок пройшов на високому рівні з використанням різних форм і методів навчання та залученням сучасних технічних засобів.

Другокласники зробили висновок: оскільки життя людини повністю залежить від природи, то і людина повинна бережливо ставитись до неї.

Переглядів: 310 | Додав: diankamagocij | Дата: 18-Лютого-2016 | Коментарі (0)

18 лютого 2016 року в 6-А класі відбувся відкритий урок з всесвітньої історії на тему: "Греко-перські війни". Урок проводила вчитель історії - Геращенко Тетяна Андріївна.

Переглядів: 379 | Додав: diankamagocij | Дата: 18-Лютого-2016 | Коментарі (0)

Виховна година у 9-Б класі на тему: "Щастя. Як ми його розуміємо. Як стати щасливим?" Класний керівник Геращенко Тетяна Андріївна.

.

Переглядів: 325 | Додав: diankamagocij | Дата: 17-Лютого-2016 | Коментарі (0)

Новий рік! Ці два слова у кожного асоціюються зі святковим настроєм, подарунками, іграми, розвагами. Саме так проходили свята у Великокопанській ЗОШ I-III ст. День Новорічного настрою, що відбувся 25 грудня 2015 року, запам'ятався всім працівникам школи. Кожен повинен був мати елемент маскарадного костюма. Новорічні свята - це чудовий спосіб проявити свої акторські здібності. Активними учасниками на новорічних дійствах стали учні 5-их – 11-их класів . Діти для Діда Мороза підготували номери художньої самодіяльності, які вразили змістовними міні-виставами та яскравими новорічними костюмами.

< ... Читать дальше »

Переглядів: 330 | Додав: diankamagocij | Дата: 25-Грудня-2015 | Коментарі (0)

Майже цілий рік усі ми – і дорослі, і малі – з нетерпінням чекаємо на зимові свята. День Святого Миколая, Новий Рік, Різдво й інші святкові дні несуть із собою веселощі й радощі, ігри, танці та пісні. В Великокопанській  ЗОШ І – ІІІ ступенів  25.12.2015 року  були організовані новорічні святкові заходи, для учнів та вчителів  школи, які  принесли новорічне диво в життя всіх учасників.

Учні  1-их – 4-их класів показали чудовий виступ, артистизм учасників та дитяча зацікавленість зробила дійство новорічною казкою на якій вручив подарунки сам Дід Мороз з Снігурочкою і потім з учнями провели хороводи, ігри та конкурси.  Всі отримали позитивний настрій та гарні враження.

500 ... Читать дальше »

Переглядів: 306 | Додав: diankamagocij | Дата: 24-Грудня-2015 | Коментарі (0)

Казкові події відбувались у стінах нашої школи 18 грудня 2015 року. У це найочікуваніше свято покровитель усіх дітей Чудотворець Миколай присилає  всім подарунки.

Дорослі і діти люблять і шанують Святого Миколая. Щороку приходить він у кожну господу з миром. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з'являється вночі з 18 на 19 грудня, і кладе під подушку такі бажані гостинці. Виростають діти - і добра казка зникає, а Миколай залишається.

Так, 18 грудня в  школу завітав Святий Миколай і разом з класними керівниками  роздали подаруночки дітям .Учнями  4-х класів була представлена  святкова програма  «Ой, хто, хто Миколая любить» . Свято пройшло цікаво й весело!

Переглядів: 325 | Додав: diankamagocij | Дата: 18-Грудня-2015 | Коментарі (0)

14 грудня 2015 року  в нашій школі відбувся відкритий виховний захід «Славлю свою Україну, єдність її і героїв її!», який  провела вчитель початкових класів Жидик  Оксана Миколаївна з  учнями 3-А класу. Для гостей свята показали  шанобливе ставлення та  формування почуття національної свідомості та громадської активності; Вчитель розширював світогляд, поглиблював поняття «Батьківщина». Учні розповідали вірші, співали пісні. Вчителька розвивала патріотичні почуття на історичному підґрунті, виховувала  гордість за людей, які прославляють і відстоюють неподільність, цілісність, єдність України, любов до рідної землі

Переглядів: 328 | Додав: diankamagocij | Дата: 14-Грудня-2015 | Коментарі (0)