Четверг, 02-Травня-2024, 10:27:36

Головна » Педагог-організатор

Здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Однією з головних завдань нашої школи є виховання здорової дитини, охорона її здоров'я.
Щорічно, 7 квітня, відзначається Всесвітній день здоров’я – один із Міжнародних днів ООН.
           Мета дня – привернути увагу громадськості до питань охорони здоров’я, залучення підростаючого покоління до здорового способу життя. Для учнів нашої школи було проведено урок здоров’я. Говорили про складові здоров’я ... Читать дальше »

Категорія: Педагог-організатор | Переглядів: 363 | Додав: annagoliba | Дата: 07-Квітня-2017 | Коментарі (0)

1 квітня в школі - це справжнє свято! Адже діти люблять веселитися, жартувати, розважатися. І не біда, що 1 квітня 2017 року припадає на суботу. В нашій школі 03 квітня

учні 5 класу подарували  незабутній День сміху ... Читать дальше »

Категорія: Педагог-організатор | Переглядів: 329 | Додав: annagoliba | Дата: 03-Квітня-2017 | Коментарі (0)

Березень. Все прокидається від зимового сну. Розквітають перші весняні квіти, тепліше пригріває сонечко. Саме в цей час ми відзначаємо найгарніше свято - свято жінки, матері.

7 березня учні Великокопанськоїї загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., провели концерт на честь Міжнародного жіночого дня. Чутливі пісні про маму, після яких неможливо не заплакати та не згадати ті ... Читать дальше »

Категорія: Педагог-організатор | Переглядів: 465 | Додав: annagoliba | Дата: 08-Березня-2017 | Коментарі (0)

14 лютого світ відзначає День Святого Валентина, або День всіх закоханих.

День всіх закоханих – це свято романтики, кохання та ніжності. У цей день прийнято дарувати коханим і дорогим людям квіти, цукерки, повітряні кульки та інші приємні подарунки. Це день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

У Великокопанській ЗОШ І- ІІІ ст. у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Сьогодні також можна приділити більше уваги, потурбуватися про близьких та друзів…

Невід'ємний атрибут свята – «валентинка» – невелика листівка із зізнанням у коханні. Валентинки, як правило, робили наші учні у формі серця і прикрашали трояндочками, ангелами, голубками. Тому рано-ранесенько почала працювати «Скринька кохання» , яка була переповнена валентинками. Активісти школи організувал ... Читать дальше »

Категорія: Педагог-організатор | Переглядів: 330 | Додав: annagoliba | Дата: 14-Лютого-2017 | Коментарі (0)

Новий рік – це одне з найбільш таємничих, урочистих і «родинних» свят, яке обіцяє здійснення мрій кожному, хто вірить у дива. Це одне з найкрасивіших свят на світі, яке відгукується особливими мелодіями в серцях дорослих і дітей, щедро даруючи людям по всій землі радість і добро, сміх та веселощі.
          Новорічні ранки у нашій школі традиційно збирають учнів у чарівно прикрашеному актовому залі, біля розкішної ялинки. Кожен клас підготував святковий новорічний виступ . Також , учні школи порадували гостей свята творчими сюрпризами по виготовлен ... Читать дальше »

Категорія: Педагог-організатор | Переглядів: 317 | Додав: annagoliba | Дата: 23-Грудня-2016 | Коментарі (0)

09 грудня 2016 року в актовій залі Великокопанської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися загальношкільні батьківські збори. Батьки зібралися цього дня, щоб почути про успіхи та проблеми закладу, дізнатися докладніше про навчання і виховання своїх дітей.

Відкрила збори директор Сергеєва І.М., яка ознайомила батьків з порядком денним, після чого школярами закладу був проведений концерт.

Юні таланти подарували своїм найдорожчим людям пісні та поетичні рядки, що бриніли в ... Читать дальше »

Категорія: Педагог-організатор | Переглядів: 339 | Додав: annagoliba | Дата: 09-Грудня-2016 | Коментарі (0)

Про вчителя моє найкраще слово,
                                                      Як про людину, дану нам від Бога.

Щорічно в першу неділю жовтня Укра ... Читать дальше »

Категорія: Педагог-організатор | Переглядів: 344 | Додав: annagoliba | Дата: 30-Вересня-2016 | Коментарі (0)