Пятница, 17-Травня-2024, 8:29:51

Головна » 2017 » Февраль » 14 » День Закоханих
День Закоханих

14 лютого світ відзначає День Святого Валентина, або День всіх закоханих.

День всіх закоханих – це свято романтики, кохання та ніжності. У цей день прийнято дарувати коханим і дорогим людям квіти, цукерки, повітряні кульки та інші приємні подарунки. Це день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

У Великокопанській ЗОШ І- ІІІ ст. у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Сьогодні також можна приділити більше уваги, потурбуватися про близьких та друзів…

Невід'ємний атрибут свята – «валентинка» – невелика листівка із зізнанням у коханні. Валентинки, як правило, робили наші учні у формі серця і прикрашали трояндочками, ангелами, голубками. Тому рано-ранесенько почала працювати «Скринька кохання» , яка була переповнена валентинками. Активісти школи організували святковий концерт та запальну дискотеку. Різноманітні конкурси, веселі забави, чарівні танці, мелодійні пісні створили атмосферу радості й тепла. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

Категорія: Педагог-організатор | Переглядів: 334 | Додав: annagoliba | Рейтинг: 0.0/0
«  Февраль 2017  »