Четверг, 02-Травня-2024, 10:03:24

« 1 2 3 4 ... 6 7 »

Здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Однією з головних завдань нашої школи є виховання здорової дитини, охорона її здоров'я.
Щорічно, 7 квітня, відзначається Всесвітній день здоров’я – один із Міжнародних днів ООН.
           Мета дня – привернути увагу громадськості до питань охорони здоров’я, залучення підростаючого покоління до здорового способу життя. Для учнів нашої школи було проведено урок здоров’я. Говорили про складові здоров’я ... Читать дальше »

Категорія: Педагог-організатор | Переглядів: 363 | Додав: annagoliba | Дата: 07-Квітня-2017 | Коментарі (0)

1 квітня в школі - це справжнє свято! Адже діти люблять веселитися, жартувати, розважатися. І не біда, що 1 квітня 2017 року припадає на суботу. В нашій школі 03 квітня

учні 5 класу подарували  незабутній День сміху ... Читать дальше »

Категорія: Педагог-організатор | Переглядів: 329 | Додав: annagoliba | Дата: 03-Квітня-2017 | Коментарі (0)

Українська писанка,
Як дитяча пісенька.
Як бабусина казка,
Як матусина ласка.

А. Камінчук

Категорія: Події | Переглядів: 476 | Додав: annagoliba | Дата: 27-Березня-2017 | Коментарі (0)

Учень нашої школи, Чутора Максим, 3-В клас, в складі команди Виноградівської ДЮСШ зайняв 4-те місце. В змаганнях приймало участь16 команд.

На фото: зліва - Ігор Беланов - володар золотого м’яча кращого гравця Європи, справа - Василь Рац - срібний призер Чемпіоната Європи, посередині: вчитель фіз-ри Неймет Ігор Іванович та його вихованець Максим Чутора

Категорія: Наші досягнення | Переглядів: 335 | Додав: Інженер | Дата: 27-Березня-2017 | Коментарі (0)

У Великокопанській ЗОШ І-ІІІ ст. , з 13.03 по 24.03.2017 року проходила благодійна акція «Захиснику України – великодній кошик». Це акція добра, миру і доброчинності. Добро творити може кожен, але, щоб повірити в силу Добра, треба розпочати його творити самому. Благодійність – це не слова, це конкретні справи.

Так, в рамках акції волонтери нашої школи зібрали кошти ( для придбання великодніх пасок, твердого сиру та інш ... Читать дальше »

Категорія: Патріотичне виховання | Переглядів: 367 | Додав: annagoliba | Дата: 24-Березня-2017 | Коментарі (0)

14.03.2017 року в нашій школі було проведено літературно-музичну композицію «Велич і трагедія Карпатської України». Захід був присвячений 78-річниці проголошення в м. Хуст Карпатської України – незалежної держави в 1939 р. першим президентом незалежної Карпатської України було проголошено Августина Волошина. Українці срібної Землі заявили на весь світ, що вони прагнуть жити в незалежній, самостійній, соборній державі.

Захід було підготовлено і проведено керівником гуртка «Історія рідного краю» Геращенко Тетяною Андріївною. Гуртківці Гулянич Віталія, Кедик Михайло, Шеверя Наталія розказали цікавий матеріал про події, які відбувалися в нашому краї в 1938-1939 рр. Було виготовлено і показано презентацію «Карпатська Україна», переглянуто уривок із документального кінофільму «Срібна Земля. Хроніка Карпатської України». Розказано учнями школи велику кількість ... Читать дальше »

Категорія: Патріотичне виховання | Переглядів: 357 | Додав: annagoliba | Дата: 15-Березня-2017 | Коментарі (0)

Категорія: Патріотичне виховання | Переглядів: 300 | Додав: annagoliba | Дата: 10-Березня-2017 | Коментарі (0)

Березень. Все прокидається від зимового сну. Розквітають перші весняні квіти, тепліше пригріває сонечко. Саме в цей час ми відзначаємо найгарніше свято - свято жінки, матері.

7 березня учні Великокопанськоїї загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., провели концерт на честь Міжнародного жіночого дня. Чутливі пісні про маму, після яких неможливо не заплакати та не згадати ті ... Читать дальше »

Категорія: Педагог-організатор | Переглядів: 465 | Додав: annagoliba | Дата: 08-Березня-2017 | Коментарі (0)

У Великокопанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів , 7 березня відбувся ярмарок під гаслом «Купуй українське». Кожен клас представляв свій стіл з різноманітними стравами. Учні продавали свої кулінарні «шедеври», виготовлені власноруч та з допомогою батьків.  ... Читать дальше »

Категорія: Події | Переглядів: 348 | Додав: annagoliba | Дата: 07-Березня-2017 | Коментарі (0)

Одним із найважливіших завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності школярів, формування у них допитливості, бажання пізнавати нове. Збільшення навчального навантаження на уроках примушує вчителя замислитись над тим, як підтримати інтерес молодших школярів до навчання. Тому в нашій школі з 27.02 по 03.03.2017 року був проведений тиждень початкової школи . Кожен день тижня був насичений різними конкурсами , іграми та змаганнями.

У проведенні тижня активну участь взяли молодші школярі 1 – 4 класів. Головна організаторська рол ... Читать дальше »

Категорія: Події | Переглядів: 321 | Додав: annagoliba | Дата: 03-Березня-2017 | Коментарі (0)