Пятница, 17-Травня-2024, 6:49:09

« 1 2 3 4 5 6 7 »

Новий рік – це одне з найбільш таємничих, урочистих і «родинних» свят, яке обіцяє здійснення мрій кожному, хто вірить у дива. Це одне з найкрасивіших свят на світі, яке відгукується особливими мелодіями в серцях дорослих і дітей, щедро даруючи людям по всій землі радість і добро, сміх та веселощі.
          Новорічні ранки у нашій школі традиційно збирають учнів у чарівно прикрашеному актовому залі, біля розкішної ялинки. Кожен клас підготував святковий новорічний виступ . Також , учні школи порадували гостей свята творчими сюрпризами по виготовлен ... Читать дальше »

Категорія: Педагог-організатор | Переглядів: 321 | Додав: annagoliba | Дата: 23-Грудня-2016 | Коментарі (0)

Лиш раз в рік таке буває:
Господь небо відкриває,
І на землю поспішає Миколай.
В кожну хаточку, домівку,

...

Читать дальше »

Категорія: Події | Переглядів: 346 | Додав: annagoliba | Дата: 19-Грудня-2016 | Коментарі (0)

09 грудня 2016 року в актовій залі Великокопанської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися загальношкільні батьківські збори. Батьки зібралися цього дня, щоб почути про успіхи та проблеми закладу, дізнатися докладніше про навчання і виховання своїх дітей.

Відкрила збори директор Сергеєва І.М., яка ознайомила батьків з порядком денним, після чого школярами закладу був проведений концерт.

Юні таланти подарували своїм найдорожчим людям пісні та поетичні рядки, що бриніли в ... Читать дальше »

Категорія: Педагог-організатор | Переглядів: 343 | Додав: annagoliba | Дата: 09-Грудня-2016 | Коментарі (0)

Волонтери нашої школи ведуть активну участь в організації та проведенні різних благодійних акцій . Діяльність школярів-волонтерів відбувається на засадах власної волі. Їх діяльність є неприбутковою, добровільною, корисною для інших людей та суспільства у цілому  В листопаді 2016 року вони взяли активну  участь в благодійній акції «Новорічний подарунок захиснику України»,де зібрали 100 подарунків для наших захисників України.

Категорія: Патріотичне виховання | Переглядів: 303 | Додав: annagoliba | Дата: 01-Грудня-2016 | Коментарі (0)

Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи справжню людину, кожен із нас повинен передусім створити в своїй душі світлицю, в якій зберігається найцінніший скарб – МОВА.

З метою поглибити знання учнів з української мови, показати її красу й багатство, виховува ... Читать дальше »

Категорія: Патріотичне виховання | Переглядів: 322 | Додав: annagoliba | Дата: 09-Листопада-2016 | Коментарі (0)

ЗВІТ Проведення місячника шкільних бібліотек у Великокопанській ЗОШ І-ІІІ ст.

Категорія: Події | Переглядів: 442 | Додав: leliny18 | Дата: 01-Листопада-2016 | Коментарі (0)

За перемогу змагалися 8 команд, які показали кращі результати під час ігор, що тривали упродовж місяця у 4-х точках Виноградівщини. За першість району боролися гравці із Виноградівської гімназії, Королівської ЗОШ № 1, Дротинської ЗОШ, Теківської ЗОШ, Великоком’ятської ЗОШ, Вилоцької ЗОШ №1 і №2 та Великокопанської ЗОШ.

Змагання видалися напруженими та запеклими. Найкращими у цій боротьбі стали 3 команди, які посіли призові місця: бронзу вибороли школярі Теківської ЗОШ, срібло – Великокопанської ЗОШ. Перемогу ж здобула команда Дротинської ЗОШ.

Більше інформації про гру можна дізнатися тут

Переглядів: 274 | Додав: diankamagocij | Дата: 27-Жовтня-2016 | Коментарі (0)

18 жовтня 2016 року у Великокопанській ЗОШ І-ІІІ ст. до Дня протидії торгівлі людьми був організований з учнями 8 класу перегляд фільму "Станція призначення - життя". Також практичним психологом Кіш О.І. була проведена бесіда з учнями по запобіганню торгівлі людьми

Категорія: Події | Переглядів: 378 | Додав: diankamagocij | Дата: 18-Жовтня-2016 | Коментарі (0)